Naše filozofie

Multižánrový týden

Naše zkušenost ukázala, že děti rády aktivity střídají. Chvíli chtějí malovat, pak sochařit, po obědě zpívat a hrát a potom třeba tancovat. Svět se jim teprve otevírá, a to je příležitost dát jim prostor poznat a vyzkoušet si celou paletu uměleckých aktivit. Od prvního dne s námi děti program tábora spoluvytvářejí a podílí se tak na tom, co pak plnými doušky prožívají. Pro ty vyhraněné, vypisujeme i tábory s užším tématem.

Nejen lektorská podpora

Aby byl táborový projekt úspěšný potřebuje mnoho hlav i nápadů a také upřímného zájmu o děti a jejich svět. Náš lektorský tým je tvořen pedagogy, kteří žijí uměním a lásku k němu předávají dětem. Během týdne si k nám navíc zveme vzácné hosty z řad aktivních umělců, aby děti seznámili s tím, co to znamená zasvětit svůj život hudbě, tanci nebo jiné umělecké činnosti. Kromě návštěv nás čeká vždy minimálně jeden výlet s uměleckou tématikou.

Příkladem k hodnotám

I my dobře víme, že výchovné řeči na děti neplatí. Co naopak funguje je nepoučovat, ale jít příkladem. Chceme jim hlavně ukazovat a nabízet, rozhodnou se už samy. Každý táborový týden si najdeme čas i na témata, která přesahují táborový program. Cílem je vždy podpořit hodnoty lidské spolupráce a úcty k jakkoli znevýhodněným spoluobčanům, rovněž respekt k našemu širšímu okolí a přírodě.

Garance spokojenosti

Chápeme, že rodiče mohou mít oprávněné obavy z toho, jak se bude jejich dítku na táboře líbit. Proto, aby se všechny děti pod křídly Veselého Příměšťáka cítily šťastně a spokojeně, děláme všichni maximum. Každému táborovému „nováčkovi“ nabízíme „jeden den na zkoušku“ – to znamená vrácení 80% z celkové uhrazené částky za daný turnus v případě, že se po účasti na prvním dni rozhodne nepokračovat dál.

SPOLUPRACUJEME S

PODPORUJEME

BENEFITNÍ PROGRAMY