Expedice do Grónska

5499 

TERMÍN: 18.2.2019 – 22.2.2019

MÍSTO: Muddum Art Space (Kostelní 24, Praha Holešovice)

 

Vydáme se společně do Grónska. Seznámíme se se zvířaty, které tam žijí, s lidmi, kteří tam bydlí, poslechneme si lidovou hudbu, která se tam hraje a poslouchá. Také se dozvíme něco o grónských mýtechpověstech.

V průběhu týdne vytvoříme společně animovaný film s grónskou tématikou. Naše poznávání bude probíhat skrze výtvarné aktivity včetně keramické hlíny.

Tábor zaštítí zkušení výtvarníci: Klára – manažerka studia a její kolegové – Luis a Olivia. Dále se můžete těšit na voskového tuleně, hliněného ledního medvěda a třeba inuitské bubínky.

V rámci expedice se podíváme, kde všude v okolí najdeme sníh nebo něco, co bude stát za prozkoumání. Možná si i zabruslíme 🙂

Uvítáme i děti, které nemluví česky, program bude bilingvní ČJ/AJ.

Níže pod přihláškou naleznete další informace.


 

Často se ptáte:

Mohu přihlásit více dětí najednou? Ano. Stačí opět kliknout na vybraný tábor a vyplnit údaje dalšího dítěte.

Mohu přihlásit své dítě na více turnusů? Ano. Jednoduše vyberte další turnus a vyplňte novou přihlášku.

Veselý Příměšťák Vám nabízí slevu 5 % z celkové sumy při hromadné objednávce. Týká se objednávek více turnusů pro jedno dítě nebo jednoho turnusu pro více dětí. Sleva se v pokladně načte automaticky.


 

Zakoupením tohoto příměstského tábora podpoříte chráněnou dílnu  Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s.

13 volných míst

Přihláška

Lektoři

Klára, keramička

Klára je velitelkou holešovického hliněného studia Muddum Art Space, prostoru, který přímo vybízí ke kreativitě a společenství. Má otevřeno pro všechny věkové kategorie a pořádá zde různé kurzy. Lektoři, kteří tu pracují, jsou aktivními umělci a pochází z různých národností a kultur. Sama začala s keramikou, když jí bylo 17 a stále ji toto médium fascinuje. Po těch letech je pokaždé napjatá, když otevírá pec. Práce s hlínou ji zároveň uklidňuje a vyzývá k novým pokusům a experimentům. Baví ji tvořit z čehokoli a vymýšlet výtvarné aktivity pro děti, které s nimi poté společně uskutečňuje.

Luis, výtvarník

Luis graduated from Complutense University in Madrid and since then he has taught Spanish and Art to adults and children. Kids just love him. In Prague, he teaches Spanish at one gymnazium. He likes art, theater, design, history and especially languages.Luis believes art should be more natural and allow for improvisation – kids are usually very open to experimental projects and know how to use their creativity. Natural is natural to them, more than to adults.

Olivia, výtvarnice

Olivia studied painting in the university of Chile. She has always been creative (painting, drawing, playing instruments) – since she was a kid. For the last 5 years, she has been living in Prague. Here, she continues to work with kids as she did back in Chile. She really enjoys spending time with children and having the possibility to teach them but also to learn from them. They have such fresh and creative minds and lack the restrains of grown-ups. She likes to share her experience and knowledge while letting them express themselves, inspire each other and find a way to communicate through art.

Denní časový harmonogram

  • 8:30 – 9:30 příchod (v pondělí příjem od 8:00 do 9:30)
  • 9:30 – 10:00 program
  • 10:00 – 10:30 svačina
  • 10:30 – 12:00 program
  • 12:00 – 12:30 oběd
  • 12:30 – 15:00 program
  • 15:00 – 15:30 svačina
  • 15:30 – 16:30 program
  • 16:30 – 17:30 odchod

Souhrn

Kategorie: Jarní příměstský tábor

Klíčová slova: animovaný film, grónské mýty, hlína, pověsti a hudba, umění, vosk, výtvarné techniky, zvířata, angličtina

Termín: 18. 2. 2018 – 22. 2. 2018

Místo: Muddum Art Space, Kostelní 24, Praha Holešovice

Věk dětí: 6 – 12 let

Kapacita: 10 – 12 dětí

Požadavky na dítě: přezůvky, pohodlné oblečení a oděv, který může ušpinit