Muzikálový týden s angličtinou (1)

3900 4900 

Prádelna jako každý rok ožije dětským smíchem a kreativitou! Tentokrát připravujeme multižánrové téma MUZIKÁL! 

TERMÍN: 10. 8. 2020 – 14. 8. 2020

MÍSTO: KC Prádelna (Holečkova 38a, Praha Smíchov)

Muzikál v sobě snoubí rozmanitou paletu činností: hudbu a zpěv, tanec a pohyb, jevištní vystupování, ale také třeba tvorbu kulis a kostýmů.

Cílem je, aby si děti mohly vyzkoušet, který obor je jim blízký a zjistit, čemu se třeba (ve školním roce) budou chtít věnovat do větší hloubky.

Přirozenou součástí našich táborů je angličtina – s dětmi nacvičujeme anglické písničky, angličtinu zapojujeme do výkladu i dalších aktivit.

HUDBA dětem otevírá nové obzory a zapojuje další smysly. Na děti čeká klavír, kytara, ukulele, flétny, Orffovy nástroje, spousta písniček, inspirativní melodie a hudební hry. Necháme volnost v utváření nových hudebních uskupení, duet, trií či kapel, tu a tam se objeví nějaká zajímavá muzikálová hvězda nebo třeba pěvecký sbor. Rozvíjíme schopnosti dětí, které už s hudbou zkušenosti mají a zároveň inspirujeme děti, které se s hudbou teprve blíže seznámí.

TANEC je přirozený pohyb, a tak ho i vnímáme. Naše lektorky přednostně volí styl a hudební předlohu dle přání dětí. 

DRAMA ve smyslu jevištního představení, které převede na scénu konkrétní příběh dětem umožní vyzkoušet svůj přirozený talent k “předvádění se” a hraní rolí. Nedílnou součástí je i příprava a výroba kostýmů, která děti nesmírně baví.

Program doplní tematický výlet, kterým bude návštěva divadla. Ale ne ledajaká! Děti se kouknou do zákulisí na přípravu představení, aby načerpaly inspiraci na své vlastní vystoupení. Samozřejmostí je i častý pobyt venku (v případě příznivého počasí). Máme výhodu, že Prádelnu obklopuje velká zahrada a za rohem máme park Sacre Coeur.

Závěr týdne patří oblíbenému představení, který je odměnou jak pro rodiče, tak hlavně pro děti. Nechte se překvapit, co vaše šikovné děti za pouhý týden zvládnou! 🙂

DŮLEŽITÉ: Pro děti máme připravenou širokou škálu aktivit, muzikálových témat a motivů – každý turnus je tedy JINÝ. Je tedy možné přihlásit dítě i na více turnusů bez obav z toho, že by činnosti opakovalo. 

Níže pod přihláškou naleznete další informace.


 

Často se ptáte:

Mohu přihlásit více dětí najednou? Ano. Stačí opět kliknout na vybraný tábor a vyplnit údaje dalšího dítěte.

Mohu přihlásit své dítě na více turnusů? Ano. Jednoduše vyberte další turnus a vyplňte novou přihlášku.

Veselý Příměšťák Vám nabízí slevu 5 % z celkové sumy při hromadné objednávce. Týká se objednávek více turnusů pro jedno dítě nebo jednoho turnusu pro více dětí. Sleva se v pokladně načte automaticky.


 

Zakoupením tohoto příměstského tábora podpoříte chráněnou dílnu  Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s.

 

Stravu po celý týden zajišťuje rodinná firma Slánská Bašta, která vaří z kvalitních surovin, bez náhražek, a to i vegetariánská a bezlepková jídla.

Jsme partnery projektu AKTIVNÍ MĚSTO!

Podobně jako řada firem motivuje svoje zaměstnance poukázkami na masáže či sport, je i projekt Aktivní město založen na distribuci voucherů, které občané získají od své radnice a následně je mohou využít na uhrazení části nákladů za náš příměstský tábor.

Aktuálně je zapojena:

 • Praha 5: Projekt „Letní tábory s Pětkou“ – sleva 1000,- Kč na každé dítě s trvalým pobytem na území MČ Praha 5
 • Praha 6: Projekt „Šestka táborová“ – sleva 600,- Kč na každé dítě s trvalým pobytem na území MČ Praha 6

Zrušit výběr

Přihláška

Denní časový harmonogram

 • 8:30 – 9:30 příchod
 • 9:30 – 10:00 program
 • 10:00 – 10:30 svačina
 • 10:30 – 12:00 program
 • 12:00 – 12:30 oběd
 • 12:30 – 15:00 program
 • 15:00 – 15:30 svačina
 • 15:30 – 16:30 program
 • 16:30 – 17:30 odchod

Souhrn

Kategorie: Letní příměstský tábor

Klíčová slova: hudba, tanec, přirozený pohyb, kolektivní hry a zábava, příroda, kreativní činnost

Termín: 10. 8. 2020 – 14. 8. 2020

Místo: KC Prádelna (Holečkova 38a, Praha Smíchov)

Věk dětí: 6 – 15 let

Kapacita: 20 – 30 dětí

Co s sebou: přezůvky, oblečení a obuv pro volný pohyb (tanec, jóga), hudební nástroj či jiné pomůcky, které si chce vzít, láhev na pití, případně i vlastní svačinu.

Každé dítě bude mít po celý týden svou vlastní skříňku, v níž si může uschovat věci.