S hudbou do světa kouzel

5199 

TERMÍN: 18.2.2019 – 22.2.2019

MÍSTO: Kouzelný Ostrov (Teplická 17, Praha Střížkov)

 

Děti se mohou těšit na týden plný hudebních zážitků, které budou doplněny o aktivity spojené s tancempohybem. Hlavní vedoucí je lektorka, klavíristka a cimbalistka Vlaďka, která hravou formou seznámí děti s hudbou. Těm zkušenějším pak v rámci týdne pomůže v jejich rozvoji.

Další lektorkou, která dětem předá své zkušenosti, bude zpěvačka Edita, s níž okusí základy pěvecké a dechové techniky, a dokonce se naučí, jak správně prezentovatvystupovat, což se jim bude náramně hodit nejen ve škole.

A to není všechno!

Připravili jsme pro děti obohacující exkurzi do chráněné dílny Lemniskáta, kde si krok za krokem projdou výrobou notového sešitu a svůj vlastní vyrobený sešit si hrdě odnesou domů.

— článek o exkurzi v Lemniskátě ZDE —

Níže pod přihláškou naleznete další informace.


Často se ptáte:

Mohu přihlásit více dětí najednou? Ano. Stačí opět kliknout na vybraný tábor a vyplnit údaje dalšího dítěte.

Mohu přihlásit své dítě na více turnusů? Ano. Jednoduše vyberte další turnus a vyplňte novou přihlášku.

Veselý Příměšťák Vám nabízí slevu 5 % z celkové sumy při hromadné objednávce. Týká se objednávek více turnusů pro jedno dítě nebo jednoho turnusu pro více dětí. Sleva se v pokladně načte automaticky.


 

Zakoupením tohoto příměstského tábora podpoříte chráněnou dílnu  Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s.

11 volných míst

Přihláška

Lektoři

Vlaďka, zakladatelka a lektorka

Vlaďka je zakladatelka příměstských táborů. Od dětství ji provází dva nádherné nástroje – klavír a cimbál, které chce dětem na táborech představit. Tyto nástroje i jejich metodiku studovala na Konzervatoři P. J. Vejvanovského v Kroměříži, kde také vyučovala na ZUŠ a působila jako korepetitorka baletu. Od roku 2012 se věnuje soukromé hudební výuce v Praze a zabývá se vzděláváním dětí i dospělých v rámci její soukromé školy (Studio Jandova). U zrodu příměstských táborů byla myšlenka zajistit dětem hudební vyžití a smysluplný program i během prázdnin. Proto, ačkoliv jsou příměstské tábory již zaběhnuté, se sama aktivně zapojuje jako lektorka právě hudebních táborů.

Edita, zpěvačka

Edita se společně s Vlaďkou stará o Studio Jandova, kde vede jak soukromé lekce zpěvu pro děti i dospělé, tak také hudební kroužky pro děti předškolního věku. Jako mezzosopranistka pak sólově koncertuje v ČR i zahraničí. Zajímavostí je, že se stala nejmladší Carmen v historii české opery. Kromě hudebních her a předává Edita dětem zkušenosti s dechovou technikou, pomáhá jim vyrovnat se s trémou a učí je správnému vystupování.

Klára, tanečnice a herečka

Usměvavá Klárka studuje obor Hudebně dramatické umění (muzikál) na Mezinárodní konzervatoři. Během školního roku působí jako lektorka tanečních kroužků ve Studiu Jandova a jako lektorka baletu v mateřských školách. O prázdninách pak předává zkušenosti na divadelních a tanečních táborech. Miluje jazz, step, balet, rokenrol a hlavně práci s dětmi.

Denní časový harmonogram

  • 8:30 – 9:30 příchod (v pondělí příjem od 8:00 do 9:30)
  • 9:30 – 10:00 program
  • 10:00 – 10:30 svačina
  • 10:30 – 12:00 program
  • 12:00 – 12:30 oběd
  • 12:30 – 15:00 program
  • 15:00 – 15:30 svačina
  • 15:30 – 16:30 program
  • 16:30 – 17:30 odchod

Souhrn

Kategorie: Jarní příměstský tábor

Klíčová slova: dechová a relaxační cvičení, hra na hudební nástroje, hudba, kouzla, pohádky, pohyb, prezentace, tanec, vystupování, zpěv

Termín: 18. 2. 2018 – 22. 2. 2018

Místo: CRC Kouzelný ostrov, Teplická 17, Praha Střížkov

Věk dětí: 5 – 12 let

Kapacita: 10 – 15 dětí

Požadavky na dítě: přezůvky, vlastní hudební nástroj (pokud má a chce si jej s sebou vzít), pohodlné oblečení