Veselý Příměšťák vybírá pro své tábory jen ta nejlepší a osvědčená místa, kde se cítíme jako doma nejen my, ale věříme, že i vaše děti.

Úplně první táborovou lokalitou se před pár lety stalo Centrum volného času Botič, které patří pod ZŠ Botičská. CVČ Botič se nachází přímo v centru města pod Vyšehradem, kousek od botanické zahrady, na pražském Albertově.

Další kouzelné místo jsme vyzkoušeli v létě 2018 na druhé straně Vltavy, na Smíchově. V ulici Holečkova se totiž nachází rekonstruované Komunitní centrum Prádelna, které kromě velkorysých vnitřních prostor nabízí i vlastní dětské hřiště.

Zakladatelka táborů, Vlaďka, poskytuje zázemí rovněž ve svém uměleckém a vzdělávacím Studiu Jandova ve Vysočanech. Studio je svou velikostí a zařízením vhodné spíše pro menší akce (individuální lekce, workshopy, semináře apod.). Díky úzké spolupráci s nedalekým střížkovským Rodinným centrem Kouzelný ostrovje však schopné zajistit adekvátní prostory pro pořádání táborových turnusů i na Praze 9.

Muddum Art Space je zavedené studio v pražských Holešovicích, kterému vdechla život a léta jej provozuje keramička a výtvarnice Klára. Obklopuje se mladými umělci z různých koutů světa, což místu dodává na zajímavosti a společným nápadům na kulturní diverzitě. Jsme rádi, že díky Muddum můžeme malým táborníkům nabídnout kreativní exkurze do světa hlíny a 3D modelování.

Prohlédněte si jednotlivá místa zblízka